Yenişehir, 1202. Sk. Ulubey İş Merkez No:57/D, 35170 Konak/İzmir
(0232) 457 13 69 info@aytekkundukgida.com

Kazein

Ürün Özellikleri

Ambalaj şekli Kraft Torba
Saklama koşulları Maks. %65 bağıl nem ve 35°C
Ambalaj Ebadı 500x900x140 mm
İçerik Bilgisi Sodyum Kazeinat İçin; Kazein, Sodyum Hidroksit 

Kalsiyum Kazeinat İçin; Kazein, Kalsiyum  Hidroksit

Paketleme :

İnsan sağlığına uygun malzemeden, temiz ve hiç kullanılmamış, hava, ışık ve nem geçirmeyen, dışarıdan kirlenmeyi önleyen, içte polietilen torba, dışta 3 katlı kraft kağıt torba olmak üzere ağızları hava almayacak şekilde kapatılmış 25 kg’lık torba ambalajlarda paketlenmiştir.

Kazein Ürünleri

Rennet Kazein
Asit Kazein
Sodyum Kazeinat
Kalsiyum Kazeinat

Yağsız pastörize sütün rennet enzimi(rennet kazein için) veya mineral asit(asit kazein için) ile pıhtılaştırılarak, ayrılan pıhtının yıkanarak kurulması ile elde edilir. Yarı mamul maddedir. Toz olarak, eritilerek veya farklı gıda maddeleri ile birlikte kullanılabilir. Kendine has tat koku ve aromada, kendine has krem veya sarı renkte, kendine has akışkan toz yapıda, homojen görünümde olup hiçbir koruyucu madde, renklendirici madde ve diğer katkı maddeleri içermemektedir.

Sodyum Kazeinat veya Kalsiyum Kazeinat, Kazeinin püskürtme yöntemiyle kurutulması ile elde edilir. Yarı mamul maddedir. Toz olarak, eritilerek veya farklı gıda maddeleri ile birlikte kullanılabilir. Kendine has tat koku ve aromada, kendine has krem veya sarı renkte, kendine has akışkan toz yapıda, homojen görünümde olup hiçbir koruyucu madde, renklendirici madde ve diğer katkı maddeleri içermemektedir.